Photos & Videos (PL) Polish models and male celebrities

MickyMikePl

Sexy Member
Joined
May 18, 2020
Posts
13
Media
0
Likes
81
Points
23
Location
Poland
Sexuality
Unsure
Zajebisty content Sashy;) kojarzę jeszcze dwie rzeczy od Sashy:

1) jak podciągał się na drążku nago i było widać pośladki

2) jak Sasha albo jego laska przypadkiem wstawili zdjęcie instaxów, gdzie na jednym było widać penisa Sashy

Jak ma ktoś te materiały, to byłoby super jeszcze raz je zobaczyć, bo niestety nie zapisałem, a chyba były w poprzednim wątku:D
 
  • Like
Reactions: Tentypwaw

aishwarya1

Superior Member
Joined
Jan 8, 2018
Posts
995
Media
0
Likes
8,922
Points
313
Location
Poland
Sexuality
100% Gay, 0% Straight
Gender
Male
Niech sobie "spermi" ile chce, ja mu nie bronię, no ale jeśli myśli o karierze politycznej, to chyba lepiej, żeby nie spermił ze swojego oficjalnego konta na Twitterze.
Nie napisałem, że zrobił coś złego, tylko opisałem całą sytuację. I nie pisałem o nim jako o facecie, tylko o działaczu politycznym, bo jeśli myśli się o jakiejś karierze w polityce, no to niestety trzeba się pilnować bardziej niż będąc zwykły facetem. A o problemach w polityce pisałem dlatego, że on należy do lewicy, a lewica uznaje obecnie takie związki czy podrywy za niedopuszczalny "grooming", więc pewnie mu to mocno zaszkodzi. (Proszę popatrzeć w komentarze na tt). I nie piszę, że lewica ma tutaj rację albo nie, no ale z perspektywy przyszłego polityka to nie było zbyt mądre. Zresztą on sam już przepraszał, więc chyba doszedł do podobnego wniosku.
Świat polityki pełen jest morderców, zbrodniarzy, oszustów i złodziei. Moczenie sie do kogoś w komentarzu to najmniejszy problem na tej liście. Poza tym jest z najmniej istotniej partii w tym kraju, myślę że nawet się nie spodziewał że ktokolwiek kiedykolwiek odkryje takie komentarze.
 
  • Like
Reactions: Pandaaa

aishwarya1

Superior Member
Joined
Jan 8, 2018
Posts
995
Media
0
Likes
8,922
Points
313
Location
Poland
Sexuality
100% Gay, 0% Straight
Gender
Male
Zajebisty content Sashy;) kojarzę jeszcze dwie rzeczy od Sashy:

1) jak podciągał się na drążku nago i było widać pośladki

2) jak Sasha albo jego laska przypadkiem wstawili zdjęcie instaxów, gdzie na jednym było widać penisa Sashy

Jak ma ktoś te materiały, to byłoby super jeszcze raz je zobaczyć, bo niestety nie zapisałem, a chyba były w poprzednim wątku:D
Nigdy nie pokazał całego pena, nie istnieje na to żaden dowód ;)

Pośladki pokazał tylko na tym poście powyżej i tu. (top model nie liczę bo za wiele nie widać.
Obserwuję jego media bardzo wnikliwie.
c6b60e9d3e81d96ce6ca89564cfe655a.jpg
 

MickyMikePl

Sexy Member
Joined
May 18, 2020
Posts
13
Media
0
Likes
81
Points
23
Location
Poland
Sexuality
Unsure
Nigdy nie pokazał całego pena, nie istnieje na to żaden dowód ;)

Pośladki pokazał tylko na tym poście powyżej i tu. (top model nie liczę bo za wiele nie widać.
Obserwuję jego media bardzo wnikliwie.
View attachment 129377531
Na 100% było zdjęcie jego penisa na zdjęciach z instaxa. W takim razie musiało być wstawione przez jego laskę.

A podciąganie na drążku z gołymi pośladkami było wstawione przez Mateusza Mila jeśli mnie pamiętać nie myli ^^
 
  • Like
Reactions: Pandaaa

jarzabek27638

Sexy Member
Joined
Jan 24, 2024
Posts
22
Media
0
Likes
66
Points
13
Świat polityki pełen jest morderców, zbrodniarzy, oszustów i złodziei. Moczenie sie do kogoś w komentarzu to najmniejszy problem na tej liście. Poza tym jest z najmniej istotniej partii w tym kraju, myślę że nawet się nie spodziewał że ktokolwiek kiedykolwiek odkryje takie komentarze.
1. Wiadomo, że nie jest żadnym zbrodniarzem, ale niestety, żeby być w polityce, trzeba być trochę sprytniejszym i pewne rzeczy robić w ukryciu (piszę o aspekcie politycznym, nie moralnym).
2. Co do drugiego, to się nie zgodzę, bo pisał na Twitterze z oficjalnego konta, więc było 100% szans, że ktoś to znajdzie (to wyciągnęli jego koledzy z partii), a Twitter to portal, który nie wybacza, więc wszyscy się rzucili na niego. Myślę, że po prostu był wstawiony, bo pisał to o 22.

Nie wiem, czy mu to zaszkodzi. Jakieś transaktywistki chcą już go wyrzucić z partii. Na pewno jeśli będzie gdzieś kiedyś kandydował, to ludzie mu to wyciągną, więc narobił sobie problemów po głupiemu.
 
  • Like
Reactions: Pandaaa

Knight2020

Superior Member
Joined
Jun 6, 2017
Posts
1,302
Media
0
Likes
4,477
Points
333
Sexuality
80% Straight, 20% Gay
Gender
Male
Na 100% było zdjęcie jego penisa na zdjęciach z instaxa. W takim razie musiało być wstawione przez jego laskę.

A podciąganie na drążku z gołymi pośladkami było wstawione przez Mateusza Mila jeśli mnie pamiętać nie myli ^^
Ja też "filtruje" Sashy treści i nie kojarzę,żeby było coś o penie.Mil tak,on nie
 

lili111

Loved Member
Joined
Jan 4, 2021
Posts
20
Media
0
Likes
580
Points
93
Location
Warszawa (Mazovia, Poland)
Sexuality
50% Straight, 50% Gay
Gender
Male
Zajebisty content Sashy;) kojarzę jeszcze dwie rzeczy od Sashy:

1) jak podciągał się na drążku nago i było widać pośladki

2) jak Sasha albo jego laska przypadkiem wstawili zdjęcie instaxów, gdzie na jednym było widać penisa Sashy

Jak ma ktoś te materiały, to byłoby super jeszcze raz je zobaczyć, bo niestety nie zapisałem, a chyba były w poprzednim wątku:D
Był, był instax a penisem, ale słabo widocznym