Photos & Videos (PL) Polish models and male celebrities

polakoboyo

Admired Member
Joined
Oct 23, 2022
Posts
233
Media
0
Likes
903
Points
188
Location
Wrocław, Poland
Sexuality
100% Gay, 0% Straight
A ma ktoś jakieś bardziej branżowe info o nim? Top czy bottom? Na nudesy to nawet jie licze bo raczej nie ma szans
Jak juz przy TVN jesteśmy to ja jestem team Artur Molęda! On jest tak hot! Szczególnie jak chodzi w tych wojskowych ciuszkach! Czy może o nim coś ktoś więcej wie?
 

BBFit

Experimental Member
Joined
Mar 2, 2020
Posts
3
Media
0
Likes
11
Points
13
Location
Los Angeles (California, United States)
Gender
Male
Jak juz przy TVN jesteśmy to ja jestem team Artur Molęda! On jest tak hot! Szczególnie jak chodzi w tych wojskowych ciuszkach! Czy może o nim coś ktoś więcej wie?
Artur jest nasz. Od jednych znajomych pracujących w mediach słyszałem, że bardzo miły i lubi młodych, a od innych że straszny buc.
 
  • Like
Reactions: polakoboyo

polakoboyo

Admired Member
Joined
Oct 23, 2022
Posts
233
Media
0
Likes
903
Points
188
Location
Wrocław, Poland
Sexuality
100% Gay, 0% Straight
Artur jest nasz. Od jednych znajomych pracujących w mediach słyszałem, że bardzo miły i lubi młodych, a od innych że straszny buc.
Dla mnie to on jest fchuj czarujący, I wiele bardziej hot niż Radomir który np mi wgl się nie podoba.
 

BadKnight1993

Sexy Member
Joined
Jun 7, 2020
Posts
39
Media
0
Likes
88
Points
28
Location
Warsaw (Mazovia, Poland)
Sexuality
100% Gay, 0% Straight
Gender
Male
Dla mnie to on jest fchuj czarujący, I wiele bardziej hot niż Radomir który np mi wgl się nie podoba.
No dla mnie Radomir jest mega piękny i cudowny, ale skoro buc, to raczej niedostępny. Wiele razy zastanawiałem się, czy nie na pisać na insta do niego, ale chyba boję się jego relacji XD
 
  • Haha
Reactions: HiBitch007